Sepetinizde ( 0 ) ürün var.
Sepet Toplamı 0.00 TL
Ürün Kategorileri
loading
Markalar
Aradığınız markanın ürünlerine daha hızlı ulaşabilmek için listeden seçiniz.
Tüm Markalar
Tasarım Harikaları
Ödeme ve Teslimat
Ödeme ve Teslimat
 
Ödeme Yöntemleri
 
1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Vakıfbank,Türkiye İş Bankası, Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası,Şekerbank ve Akbank hesaplarımızdan (TL herhangi birisine yapabilirsiniz
 
2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme yada  Vakıfbank,Garanti Bankası(Bonus) kredi kartınız ile online 2-12 ay arası taksit imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 1 iş günü içerisinde yapılacaktır.
 
*kapıdan Ödeme; UPS kargo ile (Kapıdan ödemelerde 3,50 TL kargo hizmet bedeli müşteriye aittir)
ürünü teslim alırken kapıda nakit ödeme yapabilirsiniz
ürünü teslim alırken kapıda kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz
 
3) Sipariş Bedeli İadesi
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda;   www.websirketim.com . üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak yetkililerimizebildirmeniz gerekmektedir.
4) Teslimat talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Konya  merkezli ürünler kargo firmalarıyla gönderilecektir.Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 (üç) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Kargo firması da ürünü en geç 7 iş günü içerisinde müşteriye teslim etmek ile yükümlüdür.
 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye ve KKTC için geçerli olup, KKTC teslimat fiyatlandırması ile ilgili müşteri temsilcilerimizle görüşünüz.
 
Bu SayfayI
YazdIr
PaylaŞ
Bu site, WebcixSoft® e-Şirket Web Yazılım Paketi ile hazırlanmıştır.
SELECT * FROM ziyaretci WHERE `tarih` LIKE '%2016-09-25%'
Table 'ozemekha_esirket.ziyaretci' doesn't exist