İletişim
Takip Edin

Özemek Halı Mobilya

Dijital Baskı Halı

Dijital Baskı Halı

Dijital Baskı Halı Kaliteleri

Neden Dijital Baskı Halı?

Bir evi ev yapan, ona sıcaklığını veren halılar, evlerin vazgeçilmezini oluşturuyor. Zevkinize ve tarzınıza uygun olarak evinize aldığınız halı; yalıtım yaparak evin ısı kontrolüne yardımcı olurken ev dekorasyonunu da tamamlayan bir unsur olarak karşımıza çıkıyor. Yaptığı ses izolasyonuyla gürültüyü engelleyen, onlarca farklı desen ve dokuma ile birbirinden ayrılan halılar arasında son yıllarda öne çıkan bir halı çeşidi ise oldukça talep görüyor

Dijital Baskı Halı Nedir?

Dijital baskı halılar, halınızın zevkinize göre tasarlanmasına olanak tanıyor. Zevkle aldığınız eşyaları tamamlayacak halıları artık kendiniz tasarlayabilir, dilediğiniz odaya sererek dekorasyonunuzu güzelleştirebilirsiniz. Evini yenileyen ya da ev kuran her çiftin en büyük sorunlarından biri olan halı seçimi, şimdilerde çok da önemli bir sorun değil. Mağaza mağaza gezip bir halının desenini, diğer halının rengini beğendiğiniz günlere artık son! Çünkü baskılı halı ile kendi tasarımınızı, dilediğiniz renk ve şekillerle hatta beğendiğiniz fotoğraf veya logolarla hazırlayıp tam da size uygun bir halıya sahip olabilirsiniz.

Baskılı halı modelleri, zengin bir ürün yelpazesi ve çeşitlilik sunuyor. Otel ve iş yerleri için düşünülebilecek logolu, armalı halı modelleri tasarlayabileceğiniz gibi çocuğunuzun odasına oyun kurabileceği bir yaratıcı bir desen ya da tam da odanıza, perdelerinize uyan bir başka desende halı tasarlamanız mümkün. Halılara yapılan baskı yüksek çözünürlüklü olduğu için hayalinizdeki tasarımın uygulanmaması ya da görüntüde sorunlar bulunması riski de ortadan kalkıyor.

Dijital Baskılı Halıların Genel Özellikleri

Baskılı halıların birden çok özelliği var. Öncelikle yüksek kaliteli ipliklerle üretilen bu halıların renkleri daha parlak görünüyor ve yumuşak dokularıyla öne çıkıyorlar. Tasarımı ve görünümü tamamen sizin zevkinize ve ihtiyacınıza göre hazırlanan halılar bu özellikleriyle daha fazla alanda kullanılabiliyor. Çeşitli simgeler, logolar, fotoğraflar ve desenlerle tasarlayabileceğiniz halılar; iş yerlerinde, otellerde, lokantalarda, camilerde ve elbetteki evin farklı odalarında kullanılabiliyor. Dijital baskı halılar, canlı renk ve tasarımlarıyla herkesi büyülüyor. Dilerseniz fotoğrafınızı, dilerseniz en sevdiğiniz renkleri kullanabileceğiniz halıların üzerine yazı da yazdırabilirsiniz. 

Halının onu kullanacak kişi tarafından tasarlanması, baskılı halıyı diğer halı çeşitlerinden ayıran en büyük özellik. Çünkü bir evin nasıl bir halıya ihtiyacı olduğunu en iyi bilen kişi, o halıyı kullanacak kişi oluyor. Hayalinizdeki halıyı evinize getiren dijital baskı halılar, sizi klasik desenlerin dışına çıkaran bir kurtarıcı haline geliyor. Yıllardır görmekten sıkıldığınız göbekli, klasik desenli, her yeri eskimiş halınızı değiştirmenin tam sırası. Odanıza bir bakın, koltuk ve perde renklerini gözden geçirin. Sonrasında hayalinizdeki deseni bulun ve tasarlayın!

Baskılı halıların diğer bir özelliği kolay temizlenebilir olması. Kaliteli ip yapısı sayesinde kolayca süpürülebilen halıyı temizlemek için arada bir silmek yeterli oluyor. Polyamid özelliği gösteren ve kolay temizlenebilen halının bir başka avantajı ise oldukça dayanıklı olması. Son teknoloji kullanılarak üretilen bu halılar, kalıcı renklerini ve yumuşaklıklarını yıllarca koruyor. Bu özelliği ile evlerin yanı sıra iş yerlerinde de uygun bir alternatif olan baskılı halıları denemenin tam sırası! Tasarlayın ve serin, hepsi bu!

Dijital Halı Özellikleri

Dod Taban

  Dod taban halımızın kalınlığı 7 mm ‘dir. Maksimum dayanıklılık sunan 1.sınıf 140 gr kadife kumaş altına 4mm 18 dansite sünger dolgu malzemesi ile üretilir. Halılarımız dod kaymaz taban sayesinde tüm yüzeylere tutunur ve yumuşaktır. Son teknoloji baskı makinelerinde kansorojen madde içermeyen boyalar kullanılarak kalıcı renklerini ve yumuşaklıklarını yıllarca koruduğu gibi gerçek bir halıdan da ayırt edilemeyecek düzeyde imal edilir. İpeksi bir yüzeye sahiptir.Tüysüzdür, bakteri ve mite barındırmaz, antialerjiktir. Halılarımızın hepsi kalın overlokdur.
  Dod taban halılarımız 30 derecede sıkma yapmadan yapılan yıkamada taban garantilidir. Hafif ve saklaması kolaydır.Dod taban halılarımız evcil hayvan dostu olmakla beraber kaymaz taban özelliği ile çocuklarınız için güvenle kullanabilirsiniz.

Latex Pvc Deri Taban

 Halı havına ve toza alerjisi olanlar için uygundur. Mutfak, hol, antre, balkon, oturma odası ve yatak odası dahil tüm mekanlarınızda kullanabileceğiniz dekoratif bir üründür. Doğaya ve insan sağlığına zararlı herhangi bir madde içermez.

•4 mevsim gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

•Ürün desenlerinde herhangi bir renk kaybı solma olmaz,keçeleşme yapmaz.

•Ürünümüz 6-7 mm kalınlığındadır.

•Antialerjiktir, antibakteriyeldir ve tozlanma yapmaz.Kırılma, dökülme yapmaz.

•Kanserojen madde yoktur.

•Tabanı kalın Latex/Pvc/Deri olduğundan kaymaz, ısı yalıtım özelliği vardır.

•Her mekanınıza uyum sağlayacak ölçü seçenekleri vardır.

•Leke tutmaz kolay temizlenir. Sıkma yapılmadan çamaşır makinesi ve elde 30°C de yıkanabilir.

Yıkama ve Kullanım Önerileri:Halı üzerinde zamanla oluşan tozların iplik (hav) aralarına girmesini engellemek için belirli aralıklarla elektrik süpürgesi ile süpürülmelidir. Elektrik süpürgesi ile ipliklerin (havların) yatış yönüne doğru yavaşça süpürünüz. Kesinlikle çırpma, sert bir cisimle dövme işlemi yapmayınız. Uzun süre güneş ışığında bırakmayınız. Rutubetten koruyunuz. Temizlik anında asla lekenin üzerine bastırarak ovmayınız. Bu lekenin halının içine daha fazla işlemesine neden olacaktır. Halı temizliği sırasında fazla su ve şampuan kullanımından kaçınılmalıdır. Halınızdan ilmik çekmeyin, çıkmış olan ilmikleri halı yüzeyinden kesiniz.

  Tay tüyü,İpeksi doku. – Hav yüksekliği 0,8mm. – Antistatik,Antialerjik,Antibakteriyel. – Ağır ve Zor Temizlenen Halılardan Değildir. – Yeni Nesil Modern Halı(Dijital baskılı) – Doğaya Ve İnsan Sağlığına Zararlı Madde İçermez. – Kanserojen Madde İçermez. – Tozuma Yapmaz, Hav Bırakmaz. -4 Mevsim Kullanılabilir.

– Isı Yalıtım Özelliği Vardır. -Toz Ve Leke Tutmaz. – Kolay Temizlenir.

Kadife Taban

Dijital Baskı Halı zemin kısmında kadife taban kullanılarak üretim yapılmaktadır. Bu Tabanın zemin tutma özelliği yoktur. Lakin zemin olarak diğer dod taban ve pvc tabana göre daha fazla ısı yalıtımında çok daha ve uzun ömürlüdür..

  Tay tüyü,İpeksi doku. – Hav yüksekliği 0,8mm. – Antistatik,Antialerjik,Antibakteriyel. – Ağır ve Zor Temizlenen Halılardan Değildir. – Yeni Nesil Modern Halı(Dijital baskılı) – Doğaya Ve İnsan Sağlığına Zararlı Madde İçermez. – Kanserojen Madde İçermez. – Tozuma Yapmaz, Hav Bırakmaz. -4 Mevsim Kullanılabilir.  – Isı Yalıtım Özelliği Vardır. -Toz Ve Leke Tutmaz. – Kolay Temizlenir.

Pamuk Taban

Dijital Baskı Halı zemin kısmında Pamuk taban kullanılarak üretim yapılmaktadır. Bu Tabanın zemin tutma özelliği yoktur. Lakin zemin olarak diğer dod taban ve pvc tabana göre daha fazla ısı yalıtımında çok daha ve uzun ömürlüdür..

Şönil Taban

Dijital Baskı Halı zemin kısmında Şönil taban kullanılarak üretim yapılmaktadır. Bu Tabanın zemin tutma özelliği yoktur. Lakin zemin olarak diğer dod taban ve pvc tabana göre daha fazla ısı yalıtımında çok daha ve uzun ömürlüdür..

  Tay tüyü,İpeksi doku. – Hav yüksekliği 0,8mm. – Antistatik,Antialerjik,Antibakteriyel. – Ağır ve Zor Temizlenen Halılardan Değildir. – Yeni Nesil Modern Halı(Dijital baskılı) – Doğaya Ve İnsan Sağlığına Zararlı Madde İçermez. – Kanserojen Madde İçermez. – Tozuma Yapmaz, Hav Bırakmaz. -4 Mevsim Kullanılabilir.  – Isı Yalıtım Özelliği Vardır. -Toz Ve Leke Tutmaz. – Kolay Temizlenir.

Soft Taban Kazayağı

Diğer Ürünlere Kıyasla Daha Yumuşak Bir tuşe ve yapıta sahiptir.

Dijital Baskı Halı zemin kısmında Soft taban kullanılarak üretim yapılmaktadır. Bu Tabanın zemin tutma özelliği vardır. Isı yalıtımında çok daha ve uzun ömürlüdür..

Yorum Yap